Ograniczenie funkcjonowania obiektu

Drodzy Klienci,

wyjaśniamy, że w CH Liwa w okresie zagrożenia pandemicznego mogą wystąpić częściowe lub całkowite ograniczenia funkcjonowania obiektu.

Najemcy, którzy w tym trudnym czasie podjęli decyzję o kontynuowaniu działalności gospodarczej i dostarczaniu konsumentom m. in. dóbr i usług pierwszej potrzeby mogą otworzyć swoje lokale.

Sytuacja jest dynamiczna, dlatego na bieżąco będziemy informować Was za pośrednictwem naszej strony internetowej i profilu Facebook o godzinach funkcjonowania i liście otwartych lokali.

Pozostali najemcy zaprzestali prowadzenia działalności.

Jednocześnie wprowadzone zostały dodatkowe procedury zapobiegawcze polegające m.in. na zwiększonym wykorzystaniu środków dezynfekujących do mycia klamek, poręczy, mebli czy bankomatów. Udostępniamy również najemcom informację o zaleceniach dla pracowników centrów handlowych, które to zostały wydane przez GIS w porozumieniu z Ministerstwem Rozwoju, dotyczące m.in. zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy, mycia rąk, promowania płatności bezgotówkowych, zasad higieny oraz dezynfekowania miejsc szczególnie narażonych, jak kasy, blaty, terminale i innych.

W trosce o bezpieczeństwo, prosimy Was, abyście przed udaniem się do galerii, zapoznali się z publikowanymi przez nas informacjami dotyczącymi godzin otwarcia funkcjonujących lokali.

Skróci to czas przebywania w miejscu publicznym do niezbędnego minimum.